„Turek – LAB – żyj, nie ulegaj, walcz…” – rozstrzygnięcie konkursu profilaktycznego

1 grudnia 2017 r. odbył się finał II Konkursu Profilaktycznego „Turek – LAB – żyj, nie ulegaj, walcz…”. Uczniowie zmierzyli się ze sobą, przygotowując prace o tematyce profilaktycznej w dwóch kategoriach – literaturze i fotografii. Konkurs okazał się bardzo szczęśliwy dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 w Turku.
W kategorii literatura nagrody zdobyły:
– Aleksandra Kubiak (kl. II a gimnazjum) – II miejsce, która zaprezentowała publiczności swoje opowiadanie,
– Kornelia Janczak (kl. II a gimnazjum) – III miejsce.
W kategorii fotografia wyróżnienia otrzymały:
– Oliwia Witkowska i Aleksandra Kowalska.
Do konkursu literackiego uczennice przygotowały się pod kierunkiem pani Emilii Wyrwy, a do konkursu fotograficznego – pani Beaty Szymańskiej. Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy!