Konkurs recytatorski poezji patriotycznej

6 listopada naszej szkole odbył się konkurs recytatorski poezji patriotycznej. W konkursie wzięli udział uczniowie klas II i III klas gimnazjalnych oraz III, V i VII szkoły podstawowej. Deklamując utwory znanych poetów polskich oraz własne, uczniowie wyrazili swój szacunek do tradycji narodowych związanych z obchodami Święta Niepodległości.
Laureatami konkursu zostały: Tatiana Smak z klasy III c szkoły podstawowej (opiekun pani Ewa Winkler), Zofia Wysokowska z klasy VII d szkoły podstawowej (opiekun pani Emilia Wyrwa), Gabriela Pawlak z klasy III e gimnazjalnej (opiekun pani Ewa Kordzińska).
Jury przyznało też III wyróżnienia, które otrzymali: Oliwier Malczewski z klasy II e gimnazjalnej (opiekun pani Emilia Wyrwa), Sandra Pściuk i Jakub Józefowicz z kl. III e gimnazjalnej (opiekun pani Ewa Kordzińska).
Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie!